img

Firma Faberlic rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku...

Wówczas młody przedsiębiorca Aleksy Nechajev nabył patent dotyczący użytkowania emulsji perfluorowęgli, unikalnego kompleksu tlenowego opracowanego przez wybitnych naukowców.

Ten kompleks tlenowy jest nowatorskim rozwiązaniem stosowanym w kosmetologii. Emulsja posiada zdolność do pobierania tlenu z powietrza oraz jego transportu do głębokich warstw skóry,  powodując odmłodzenie jej komórek.

Obecnie firma Faberlic posiada ponad 30 patentów, prowadzi własną produkcję oraz prace badawcze w centrum badań naukowych, a asortyment towarów liczy ponad 1000 pozycji.

Firma Faberlic współpracuje z ponad 5 mln osobami w  24 krajach świata, którzy związali swoje życie z tą marką. Firmą znajduje się wśród 100 największych firm perfumeryjnych i kosmetycznych na  świecie.

Faberlic – to “Kosmetyka tlenowa nr 1 na świece”!

Firma Faberlic darzy pięknem i młodością miliony kobiet, oferując skuteczne produkty w atrakcyjnych cenach. Dołącz do nas!

img

Dołącz do Faberlic i otrzymuj Prezenty!

Kosmetyki dla DOMu w prezencie dla Nowych Konsultantów!

 

 Przy rejestracji na stronie Faberlic i złożenia zamówienia z 9 katalogu otrzymujesz Prezent*!

 Jak uzyskać na prezent?

Krok 1. Od 5 do 25 czerwca zarejestruj się na stronie www.faber-lic.com i skorzystaj ze zniżki od 20% na cały asortyment.

Krok 2. Do 25 czerwca złóż zamówienie na kwotę 95,90 PLN** (w cenach katalogowych).

Krok 3. Od 26 do 25 czerwca składając zamówienie na stronie otrzymasz zestaw kosmetyków za darmo. 

*Twój prezent: 1. Uniwersalny tlenowy wywabiacz plam OXY Extra art. 11050; 2. Uniwersalny płynny wywabiacz plam w sprayu art. 11151; 3. Chusteczki nawilżane do wywabiania plam art. 11128.

**Uwaga! Do kwoty za zamówienie potrzebnej do otrzymania prezentu nie zalicza się opłat manipulacyjnych i kosztów dostawy.

Rób zakupy z każdego z kolejnych 8 katalogów i otrzymuj zestawy hitów Faberlic w supercenie!

 

Nowości

Promocje

Faberlic – to firma, której oferta cieszy się zainteresowaniem Klientek na całym świecie. Faberlic to producent kosmetyki tlenowej nr 1 na świecie. Jakość i skuteczność naszych produktów jest potwierdzona przez wieloletnią praktykę stosowania i satysfakcją naszych Klientów. Asortyment firmy Faberlic obejmuje preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetykę kolorową oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn oraz kosmetykę dla czyszczenia domu, bielizna, odzież dla dzieci, herbaty inne . Wszystkie produkty stworzone są w oparciu o naturalne składniki i charakteryzują się wysoką jakością użytkową.